Work platforms, na przyczepach, podnośniki koszowe Nożycowe, na przyczepach, usługi podnośnikiem
                         « strona główna o firmie  |  na przyczepach |  samobieżne |  na gąsienicach |  na samochodach |  nożycowe |  galeria Podnośniki koszowe, podnośniki samobieżne
Podnośniki samobieżne, na samochodach
gutlift@gutlift.pl

Medal Miedzynarodowych Targów Katowickich

Wynajem podnosnikow, podnośniki samobieżne

Gutlift jest firmą działającą na rynku podestów ruchomych od 2003 roku.

Zajmujemy się sprzedażą podnośników koszowych i wynajmem podnośników , serwisem zwyżek i sprzedażą części zamiennych.

Od początku naszej działalności jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki NiftyLift. Niftylift Polska jako Gutlift oferuje w swojej ofercie podnośniki doskonale znane i cenione w branży podnośników koszowych. Oprócz jakości jaką oferuje producent Niftylift mamy do dyspozycji szeroki wachlarz rodzajów zwyżki jak i wysokości roboczych .

Podesty ruchome Nifty Lift to między innymi podnośniki koszowe na przyczepach, podnośniki koszowe samojezdne, podnośniki koszowe na gąsienicach i montowane na samochodach .

Dosyć dużą popularnością na rynku w Polsce cieszą się podnośniki koszowe na przyczepach, których to lekka konstrukcja, niska waga, i przystępna cena przyczyniają się do wzrostu popularności tych modeli na Polskim rynku. Najpopularniejsze modele to N120,N140,N170 czyli modele od 12m wys. roboczej do 17m. Producent Niftylift wprowadził jako jeden z pierwszych napęd hybryda który początkowo montowany był tylko w modelu HR21 pod nazwą HR21 hybryd, a ostatnio również w modelach HR17 ,HR15 .

Modele Niftylift HR21,HR17 Hybryda to oczywiście modele bardzo ekologiczne tzw. zielone, które przyczyniają się do oszczędności paliwa i zmniejszenia emisji spalin.

Gutlift w swojej ofercie posiada również podnośniki nożycowe i dostęp do oryginalnych części zamiennych Nifty .

Zapraszamy do współpracy . Zwyżki, work platforms, na samochodach

Gutlift s.c.

Marcin Gut, Lucyna Kręcichwost
ul. Piekarska 4
43-300 Bielsko-Biała

gutlift@gutlift.pl

Tel.: +48 (0) 33 8210 130
Tel./Fax: +48 (0) 33 8101 103

Na samochodach, sprzedaż podnosników Podnośniki koszowe, nożycowe, na gąsienicach