Platformy sadownicze - Gutlift

Platformy sadownicze

Platforma sadownicza Niftylift

Samojezdna platforma sadownicza (ang. cherry picker) przeznaczona jest do różnorodnych prac związanych z sadownictwem, takich jak zbiory owoców, transport zbiorów, czy też pielęgnacja drzew owocowych.

Maszyny te często mogą być także użytkowane na terenie parków i ogrodów, np. do obcinania gałęzi drzew. Zastosowanie platformy sadowniczej znacznie wspomaga wydajność i komfort oraz skraca czas wykonywanej pracy. Maszyna pozwala na unoszenie platformy z pracownikami i potrzebnym do pracy wyposażeniem na określoną wysokość ponad gruntem. Zależnie od specyfikacji maszyny może być to unos nawet do 40 metrów. Maszyna zapewnia także pewną stabilizację na dowolnej powierzchni. Pośród typów platformy do sadów rozróżniamy te o napędzie spalinowym, oraz bardziej ekologiczną wersję maszyny z napędem elektrycznym.


Platformy sadownicze

Zakup platformy do sadów

Jeśli interesuje Cię zakup nowej platformy sadowniczej, zapoznaj się z naszą ofertą.

Znajduje się tam wiele modeli sprawdzonych platform sadowniczych renomowanej firmy Niftylift. Jeśli jednak nie chcesz kupować nowej maszyny, dobrym rozwiązaniem okazać się może zakup używanej platformy sadowniczej. Każda oferowana przez nas maszyna Niftylift, także ta używana, jest stanie technicznym pozwalającym na bezpieczną i sprawną pracę, dopasowaną do Twoich wymagań. Serwis platformy sadowniczej wykonywany jest przez wykwalifikowanych inżynierów serwisu przy użyciu oryginalnych części Niftylift.


Platformy sadownicze

Wynajem platformy sadowniczej

Planujesz prace w sadzie, zbiór owoców, a może przycinanie gałęzi na wysokich drzewach?

Niezależnie od typu wykonywanej pracy w sadzie, platforma sadownicza będzie pomocna w realizowaniu tych zadań i znacznie zwiększy efektywność wykonywanej pracy. Nasza firma oferuje wynajem samojezdnych platform sadowniczych Niftylift na dowolny czas, który będzie potrzebny do zrealizowania zaplanowanych prac w sadzie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej platformy sadowniczej Niftylift.


Platformy sadownicze

Fachowe doradztwo i obsługa

Wykwalifikowani pracownicy Gutlift pomogą zarówno w doborze, jak i w szkoleniu z zakresu obsługi, konserwacji i wykonywania pracy, przy zastosowaniu wybranej platformy sadowniczej.

Jesteśmy dystrybutorem marki Niftylift na Polskę oraz posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego też możemy zagwarantować fachową pomoc w obszarze wynajmu lub zakupu platformy sadowniczej, a także innego rodzaju podnośników samojezdnych potrzebnych do Twoich zadań. Dzięki wspólnemu ustaleniu potrzebnych parametrów, dobór odpowiedniej platformy sadowniczej będzie precyzyjny i szybki. Przy każdej maszynie samodzielnie można także znaleźć niezbędne informacje na temat parametrów maszyn: wysokości roboczej, wagi maszyny oraz maksymalnego, dopuszczalnego obciążenia.


Szybki kontakt

Adres

ul. Komorowicka 83
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9:00 – 18:00
Sb: 9:00 – 16:00

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73