Hybrid Technology

Niftylift Hybrid Technology

Firma NiftyLift wyprodukowała pierwszy na świecie równoległy system zasilania dla MEWP (Mobile elevated work platform – ruchoma robocza platforma podnośnikowa) łącząc wydajny silnik wysokoprężny Tier4 / EU Stage IIIB z czystym i cichym silnikiem elektrycznym. System ten oferuje dwa rodzaje zasilania. Zasilanie wyłącznie elektryczne, nieemitujące spalin, lub hybrydowe, które jest ekonomiczne i bezpieczne dla środowiska w każdym miejscu w którym maszyna jest potrzebna.

PRACA NA ZASILANIU ELEKTRYCZNYM LUB HYBRYDOWYM

Rewolucyjna Hybrydowa technologia firmy NiftyLift umożliwia pracę na zasilaniu elektrycznym lub hybrydowym.

BRAK EMISJI SPALIN RÓWNA SIĘ Z MAKSYMALNYM WYKORZYSTANIE MASZYNY

Praca na zasilaniu elektrycznym usuwa problem emisji spalin, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie ruchomej roboczej platformy podnośnikowej w niemal każdym środowisku pracy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, cicho i bezemisyjnie.

EKONOMICZNY SILNIKA DIESELA ZNACZNIE OBNIŻA KOSZTY EKSPLOATACJI.

Podczas pracy na zasilaniu hybrydowym maszyna pozwala silnikowi elektrycznemu automatyczne wspieranie silnika Diesla, zawsze wtedy gdy potrzebna jest dodatkowa moc (np. podczas pokonywania stromego zbocza). Genialna technologia hybrydowa firmy NiftyLift sprawia, że maszyna może korzystać ze znacznie mniejszego silnika Diesla (Kubota 722 – 18KM), niż byłoby to normalnie wymagane, zmniejszając tym samym zużycie paliwa nawet o 50% (w porównaniu do innych maszyn).

Economical diesel engine

WYDAJNA FUNKCJA DIESEL RE-GEN OZNACZA RZADSZE ŁADOWANIE AKUMULATORA

Podczas pracy na silniku Diesla, silnik elektryczny przez cały czas kieruje nadwyżkę mocy do akumulatorów, przechowywujący ją do momentu, gdy będzie ona najbardziej potrzebna.

SZYBKIE ŁADOWANIE REDUKUJE LICZBĘ PRZESTOJÓW. MASZYNA MOŻE PRACOWAĆ PRZY DŁUŻSZYCH CYKLACH PRACY.

Wydajna funkcja Diesel Re-Gen, dzięki niezwykłej konstrukcji może ładować akumulatory nawet o 40% procent szybciej, niż ma to miejsce przy standardowym ładowaniu z sieci, dzięki czemu maszyna może w pełni naładować się w przeciągu 4-ech godzin. Oznacza to, że NiftyLift Hybrid może potencjalnie pracować 24-y godziny na dobę, używając silnik elektryczny do cichej pracy w nocy, a następnie doładowywać akumulatory w dzień podczas pracy na silniku Diesla.

ZAAWANSOWANE OCZYSZCZANIE SPALIN UMOŻLIWA PRACE W STREFIE NISKIEJ EMISJII.

Technologia hybrydowa zawiera również zaawansowany system oczyszczania spalin, co znacznie redukuję emisję tlenku węgla (CO), węglowodorów (HC), cząstek stałych oraz hałasu.

Szybki kontakt

Adres

ul. Komorowicka 83
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9:00 – 18:00
Sb: 9:00 – 16:00

Email

gutlift@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73