Podnośniki na przyczepach

5 produktów

FILTRY

Podnośniki na przyczepach stanowią dobrą opcję w zastępstwie drabin i rusztowań. Mają wiele atutów. Do wyboru są różne typy maszyn w zależności od przeznaczenia.

Przykładowo większe podnośniki na przyczepach świetnie sprawdzą się w trakcie prac przy fasadach, dachach budynków, elewacjach, obcinaniu gałęzi drzew czy innych zadaniach wykonywanych na otwartej przestrzeni. Podnośniki koszowe na przyczepie zapewniają wygodę pracy, dzięki dużemu zasięgowi zarówno pod względem wysokości, jak i zasięgu bocznego oraz możliwości obracania kosza. Wykonywane z trwałych, solidnych materiałów podnośniki koszowe gwarantują długotrwałą, bezawaryjną pracę. Dzięki nim pracownicy mogą wykonywać swoje zadania na wysokości szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Nifty 120 | 12.3m
Nifty 120 | 12.3m
Nifty 120T | 12.2m
Nifty 120T | 12.2m
Nifty 150T | 14.7m
Nifty 150T | 14.7m
Nifty 170 | 17.1m
Nifty 170 | 17.1m
Nifty 210 | 21m
Nifty 210 | 21m
Podnośniki na przyczepie

Podnośnik koszowy na przyczepie – dobre rozwiązanie we wnętrzach

Podnośniki koszowe na przyczepie sprawdzą się we wnętrzach budynków. Modele, które są zasilane hybrydowo lub akumulatorowo nie powodują emisji szkodliwych substancji w budynkach i zapewniają bezpieczeństwo pracownikom.

Wyposażone są w nowoczesne funkcje zwiększające moc maszyny i wygodę obsługi. Mają wiele zalet, dzięki którym są chętnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach. Przyczepa jako platforma nośna sprawia, że cała maszyna ma finalnie niewielkie rozmiary. Dodatkowo podnośnik koszowy na przyczepie wyróżnia się niewielką wagą, więc może pracować nawet na delikatniejszym podłożu, np. w halach sportowych, bez ryzyka uszkodzenia posadzki. Co ważne, dzięki temu, że podnośnik koszowy jest umieszczony na przyczepie, to można go bez trudu transportować w miejsce pracy na większe odległości.


Podnośniki na przyczepach - sprzedaż i wynajem

Podnośniki na przyczepach – sprzedaż i wynajem

W naszej ofercie dostępne są podnośniki na przyczepach w konkurencyjnych cenach. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Nasze urządzenia zostały dobrze przetestowane, więc są w pełni sprawne i bezpieczne dla pracowników. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu lub zakupu podnośnika koszowego na przyczepie lub samojezdnego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasza bogata oferta maszyn to gwarancja doboru rozwiązania na miarę potrzeb każdego Klienta. Ci, którzy jeszcze nie są zdecydowani, mogą liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów i wsparcie w trakcie wyboru rozwiązania dla siebie.

Wysokość robocza

- m
Rodzaj podpór