Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy podnośników

Wynajem długoterminowy podnośników

Wynajem długoterminowy podnośników

Interesuje cię wynajem długoterminowy podestów ruchomych?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje okres podpisania umowy na okres dłuższy niż 12 miesięcy. Dzięki temu będziesz używał sprzętu zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wynajem zwyżki w całej Polsce dotyczy wszelkiego rodzaju podnośników osiągających maksymalną wydajność przy minimalnym stopniu wpływu na środowisko. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt różnych maszyn, dlatego każdy dobierze odpowiedni model dla siebie. Są one niezawodne, łatwe w prowadzeniu i nie wymagają trudnych konserwacji.


Wynajem długoterminowy podnośników

Wynajem długoterminowy zwyżki – jakie maszyny są dostępne?

Podnośniki gąsienicowe mają długie ramię hydrauliczne z koszem na jego szczycie, dzięki czemu są doskonałe do prac w trudnych warunkach i wąskich pomieszczeniach na dużych wysokościach.

Oferujemy również podnośniki nożycowe samojezdne, które służą do podnoszenia na wysokość materiałów, przedmiotów, ludzi i urządzeń. Potrzebujesz wsparcia podczas pracy przy fasadzie budynku, elewacji, obcinaniu gałęzi drzew? Proponujemy podnośniki na przyczepach zapewniające wygodę pracy dzięki dużemu zasięgowi pod kątem wysokości i zasięgu bocznego. W naszej ofercie znajdziesz także zwyżki samojezdne z solidną podstawą pod postacią pojazdu, wykorzystywane nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wynajem długoterminowy podnośników

Wynajem długoterminowy podnośników – kiedy warto skorzystać?

Wynajem zwyżki jest korzystnym rozwiązaniem dla firm związanych z branżą logistyczną, przemysłową, remontowo-budowlaną i magazynową.

Będą doskonałą pomocą w szybkim transporcie towarów, a także w bieżącej obsłudze obiektu. Maszyna dostępna przez całą dobę może pomóc w realizacji działań związanych z kompletacją towarów, w okresowych inwentaryzacjach, jak i skrócić czas oczekiwania na wykonanie przeglądów serwisowych obiektów lub bieżących napraw oświetlenia czy instalacji sufitowych. Wynajem podnośników w całej Polsce na dłuższy okres czasu to znaczne oszczędności i poprawa efektywności pracy w wielu przedsiębiorstwach.


FAQ

Dzięki niemu można zredukować koszty obsługi obiektu, a do tego spadną obciążenia finansowe związane z transportem maszyn. W przypadku najmu długoterminowego istnieje nawet możliwość instalacji dodatkowych opcji i uzyskania bardziej atrakcyjnych warunków umowy. O szczegóły można pytać naszych specjalistów.

Wynajem podnośników w całej Polsce, wiąże się z profesjonalną pomocą naszych specjalistów. Fachowo doradzą, jak wybrać maszynę na miarę potrzeb oraz oferują atrakcyjne warunki najmu. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są w pełni sprawne, bezpieczne i dobrze przetestowane, aby mogły zostać wynajęte przez osoby prywatne i firmy.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, konieczne jest zdanie egzaminu przed komisją kwalifikacyjną UDT przez osoby pełnoletnie, które mogą uzyskać w ten sposób uprawnienia na podesty ruchome i inne maszyny. Pozwolenie jest wydawane terminowo na okres 5 lat.

Szybki kontakt

Adres

ul. Komorowicka 83
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9:00 – 18:00
Sb: 9:00 – 16:00

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73