Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy podnośników

Wynajem podnośnika – jak to działa?

Wynajem podnośnika – jak to działa?

W ramach wynajmu maszyn nasza oferta obejmuje okres podpisania umowy dłuższy niż 12 miesięcy.

Jeśli więc potrzebujesz stałego dostępu do maszyny, możesz więc zdecydować się na długoterminowy wynajem podnośnika koszowego lub innej zwyżki, która spełnia twoje wymagania i używać sprzętu zawsze, gdy tego potrzebujesz. Bez dodatkowych telefonów czy oczekiwania na dostarczenie maszyny. Wynajem zwyżki na terenie całej Polski dotyczy podnośników osiągających maksymalną wydajność przy minimalnym stopniu wpływu na środowisko. Oferujemy zarówno maszyny elektryczne, jak i te z napędem spalinowym: podnośniki nożycowe samojezdne, podnośniki na przyczepach oraz zwyżki samojezdne z solidną podstawą w postaci pojazdu. Nasze maszyny są niezawodne i łatwe w prowadzeniu. Spośród kilkudziesięciu dostępnych modeli wybierz podnośnik dla siebie!


Kiedy warto rozważyć długoterminowy wynajem podnośnika koszowego?

Kiedy warto rozważyć długoterminowy wynajem podnośnika koszowego?

Długoterminowy wynajem podnośników koszowych to świetne rozwiązanie dla firm związanych z branżą logistyczną, przemysłową, remontowo-budowlaną i magazynową.

Maszyna dostępna przez całą dobę może w każdej chwili przydać się w realizacji działań związanych z kompletacją towarów czy w okresowych inwentaryzacjach, a przy okazji skrócić czas oczekiwania na wykonanie przeglądów serwisowych obiektów lub bieżących napraw oświetlenia czy instalacji sufitowych. Wynajem podnośników koszowych w całej Polsce na dłuższy okres czasu to znaczne oszczędności i poprawa efektywności pracy w wielu przedsiębiorstwach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podnośników?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podnośników?

Podnośnik koszowy to uniwersalny sprzęt o szerokim zastosowaniu.

Maszyna, którą planujesz wynająć na dłuższy okres powinna jednak zostać odpowiednio dobrana pod kątem najczęściej wykonywanych zleceń i prac dodatkowych. Oto najważniejsze parametry, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wynajmie podnośnika koszowego:

  • rodzaj wysięgnika
  • zasilanie
  • wymiary i waga maszyny
  • wysięg górny i boczny
  • maksymalny udźwig
  • wymiary platformy roboczej.

Pamiętaj o tym, że długoterminowy wynajem zwyżki nie obejmuje operatora maszyny. Długoterminowy wynajem podnośnika koszowego bez operatora wymaga więc od ciebie zdobycia odpowiednich uprawnień lub zatrudnienia osoby uprawnionej do obsługi podnośnika.


Zastosowanie podnośników koszowych w różnych branżach

Zastosowanie podnośników koszowych w różnych branżach

Uniwersalne podnośniki koszowe sprawdzą się przy wykonywaniu różnego rodzaju prac wysokościowych.

Począwszy od prac konstrukcyjnych i montażowych w branży budowlanej, przez wycinkę i pielęgnację drzew, konstruowanie scen, montaż oświetlenia, aż po instalowanie reklam i banerów wielkoformatowych oraz prace porządkowe takie jak chociażby naprawa rynien czy wysokościowe mycie okien i elewacji. Zwyżki sprawdzają się też doskonale w obiektach magazynowych i halach produkcyjnych – służą do sprawnego podnoszenia na wysokość materiałów, przedmiotów, ludzi i urządzeń.

Dlaczego wynajem podnośnika koszowego w Gutlift?

Dlaczego wynajem podnośnika koszowego w Gutlift?

Wynajem podnośników koszowych w Gutlift wiąże się z profesjonalnym wsparciem specjalistów i kompleksową obsługą.

Nasi technicy zaoferują ci atrakcyjne warunki najmu, a także doradzą, jak wybrać maszynę na miarę twoich potrzeb. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są w pełni sprawne, bezpieczne i odpowiednio przetestowane, by mogły zostać wynajęte przez osoby prywatne i firmy. Oferujemy również usługi z zakresu serwisu podnośników: wystarczy skontaktować się z naszym serwisem, a my jak najszybciej zjawimy się pod wskazanym adresem, dokonamy diagnostyki i naprawy na miejscu lub przetransportujemy maszynę do jednego z naszych warsztatów w pobliżu.

Oferujemy wynajem podnośników koszowych na terenie całej Polski, m.in. w miejscowościach: Gliwice, Bielsko-Biała, Katowice

FAQ

To proste! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nasi doradcy zaproponują ci kilka możliwych opcji i doradzą w kwestii wyboru maszyny, wspólnie ustalicie warunki współpracy. Po zatwierdzeniu niezbędnej dokumentacji dostarczymy ci podnośnik w wyznaczonym terminie.

Trudno o jednoznaczną odpowiedź na pytanie, ile kosztuje wynajem podnośnika koszowego. Cena za każdym razem będzie zależeć od kwestii takich jak m.in. dokładny okres wynajmu, warunki współpracy czy wreszcie techniczne parametry podnośnika. O wszystkie szczegóły możesz zapytać naszych konsultantów.

Koszt wynajmu podnośnika koszowego warto rozpatrywać w kategorii inwestycji. Długoterminowy wynajem maszyny to przede wszystkim stały dostęp do sprawdzonego sprzętu. To także prosty sposób na zredukowanie kosztów obsługi obiektu. Przy okazji znikają obciążenia finansowe związane z wielokrotnym transportem maszyn na jednorazowe zlecenia. Ponadto w przypadku najmu długoterminowego istnieje możliwość wynegocjowania dodatkowych opcji i uzyskania bardziej atrakcyjnych warunków umowy.

Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73