Podnośniki przegubowe

Podnośniki przegubowe

Podnośniki przegubowe

Oferujemy podesty przegubowe niezbędne do pracy na wysokości przy różnych projektach budowlanych.

Dzięki nim czynności będą wykonywane efektywnie i bezpiecznie. Podnośniki przegubowe są doskonałe do pracy na zewnątrz, na nierównej nawierzchni. Budowa maszyn czyni je doskonałym narzędziem pracy nawet w najmniej dostępnych miejscach dzięki ramieniu z kilkoma punktami ruchomymi zginającymi się pod wieloma kątami. Szczególnie polecamy modele z silnikiem spalinowym wyposażone w napęd na 4 koła, z terenowymi oponami i osią wahliwą, które poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach.


Podnośniki przegubowe

Niezawodne podnośniki przegubowe – sprzedaż

Chcesz wyposażyć swoich pracowników w bezpieczne i solidne podnośniki przegubowe?

Możesz wybrać maszyny osiągające nawet do ok. 50 m wysokości roboczej i wysięgu bocznego do ok. 20 metrów. W zależności od producenta i modelu, ich udźwig może wynieść nawet do 450 kg, pozwalając na transport ludzi, sprzętu i materiałów. Podnośnik przegubowy spalinowy jest doskonały do pracy na zewnątrz, gdyż będzie w stanie przemierzyć nawet nierówny teren, a podnośniki elektryczne dzięki zerowej emisji spalin są najlepsze do prac w obiektach zamkniętych, np. inspekcyjnych, montażowych, nad liniami produkcyjnymi czy regałami.


Podnośniki przegubowe

Podnośnik przegubowy – wynajem

Interesuje cię podnośnik przegubowy elektryczny, a może spalinowy?

Nie musisz go kupować na własność. Nasza firma oferuje atrakcyjne warunki wynajmu maszyn różniących się udźwigiem, dostępnością, napędem i wieloma innymi parametrami. Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami – zapewniamy kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

FAQ

Jeśli chcesz dotrzeć do miejsca pracy nad przeszkodami między maszyną a platformą, doskonałym wyborem będzie zwyżka przegubowa. Podesty teleskopowe są najlepsze do miejsc wymagających znacznego zasięgu ramienia, dlatego stosuje się do prac wymagających maksymalnego wychylenia w pionie bez konieczności przejeżdżania maszyną. Warto wiedzieć, że prędkość opuszczania/podnoszenia masztu w podnośniku teleskopowym jest wyższa niż w podnośnikach przegubowych.

Zwyżki przegubowe są wykorzystywane do prac przy montażu instalacji, podczas rozbiórek oraz w sytuacjach, gdy praca jest wykonywana między konstrukcjami budowlanymi. W zależności od rodzaju napędu, wykorzystuje się je wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń.

Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73