Podnośniki budowlane

Podnośniki budowlane

Podnośniki budowlane

Podnośniki budowlane sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Podnośnik budowlany znajdzie swoje zastosowanie podczas wielu prac na wysokościach i jest alternatywą w sytuacjach, kiedy nie wystarcza zwykła drabina lub nie sprawdzi się rusztowanie. Zwyżki budowlane, w zależności od rodzaju, mogą różnic się wielkością, budową, napędem czy udźwigiem, a na rynku możemy znaleźć wiele modeli, które ze względu na swoje właściwości wykorzystuje się zarówno wewnątrz budynków, jak i w terenie.

Zwyżka budowlana posiada wiele zalet. Przede wszystkim ułatwia podnoszenie i transportowanie ładunków oraz pracowników podczas wykonywania prac wysokościowych. Dzięki podnośnikom nie tracimy zbędnego czasu ani pieniędzy, ponieważ urządzenia te są stabilne, a dzięki odpowiedniej konserwacji nie psują się i mogą służyć przez długie lata, umożliwiając realizację inwestycji w terminie.

Podnośniki budowlane znajdą swoje zastosowanie w wielu branżach m.in. budownictwie, pracach magazynowych, wykończeniowych – przy myciu okien, czyszczeniu lub malowaniu elewacji - odśnieżaniu dachów, sadownictwie i wielu więcej.


Podnośniki budowlane

Poznaj naszą bogatą ofertę

Każdy znajdzie coś dla siebie w Gutlift.

W naszej ofercie można znaleźć ogromny wybór zwyżek budowlanych, od podnośników gąsienicowych aż po samojezdne, które na pewno sprostają wszystkim wymaganiom.

Wspomniane podnośniki gąsienicowe są nowoczesnymi maszynami, które dzięki swojemu długiemu hydraulicznemu ramieniu świetnie sprawdzają się podczas pracy w ekstremalnych warunkach, kiedy inne podnośniki okazują się zbyt duże. Wysięgniki nożycowe natomiast wyposażone są w krzyżujące się ramiona oraz platformę z barierkami, które zapewniają bezpieczeństwo pracowników.

Dostępne w naszej ofercie podnośniki na przyczepach wykorzystuje się najczęściej podczas pracy przy dachach budynków czy obcinaniu gałęzi. Ze względu na ogromną wygodę pracy, duży zasięg wysokości i możliwość obracania kosza stanowią świetną alternatywę dla rusztowań i drabin przy pracach zewnętrznych. Z kolei zwyżki samojezdne mają swoje zastosowanie zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Są wyposażone w kosz i montowane na pojeździe.

Każdy rodzaj podnośnika znajdzie swoje zastosowanie w wielu branżach i pracach, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


Podnośniki budowlane

Kup lub wynajmij swój podnośnik

W zależności od potrzeb w Gutlift możesz kupić lub wynająć zwyżkę budowlaną.

Przedsiębiorca, którego firma zajmuje się pracą na wysokościach, musi posiadać w swojej flocie maszyny godne zaufania. Wszak bezpieczeństwo pracowników powinno być najważniejsze. W zależności od potrzeb i preferencji można zdecydować się na dwie opcje rozbudowy firmowego parku maszyn – wynajem lub kupno podnośnika.

W zależności od profilu przedsiębiorstwa, wykorzystanie zwyżki może być konieczne tylko przez określony czas wykonywania prac wysokościowych, dlatego lepszą ofertą może okazać się tutaj długoterminowy wynajem podnośnika. W Gutlift wybór pasującej do potrzeb maszyny jest łatwy, ponieważ posiadamy ogromny wybór nowoczesnych i mniej lub bardziej zaawansowanych podnośników. 

Jeżeli jednak Twoja firma zajmuje się wykonywaniem prac na wysokościach w szerokim zakresie, korzystniejszym rozwiązaniem może okazać się zakup podnośnika. Warto wtedy wybrać maszynę, która będzie spełniać wszystkie wymagania Twojej firmy.

Jeżeli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie i Twojej firmy najodpowiedniejszy możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem, który z pewnością odpowie na wszelkie pytania.

FAQ

Wszystko zależy od konkretnych potrzeb i profilu firmy lub zadania, które trzeba wykonać. Jeżeli szukasz podnośnika do wynajmu i wykonania pracy na zewnątrz przy elewacji czy czyszczeniu okien, może sprawdzić się podnośnik na przyczepie, a jeżeli miejsce jest trudno dostępne przydać może się zwyżka gąsienicowa. Trzeba przemyśleć, jakie będzie przeznaczenie i rodzaj pracy podnośnika. Jeżeli nie jesteś pewny, która maszyna będzie najodpowiedniejsza dla Twojej pracy, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który doradzi najlepsze rozwiązanie.

Gutlift jest jedynym dystrybutorem i przedstawicielem marki Niftylift w Polsce, który prowadzi sprzedaż lub wynajem długoterminowy maszyn tego producenta na terenie całego kraju. W przypadku chęci skorzystania z oferty Gutlift skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wybraniu najlepszej oferty dla Twojego przedsiębiorstwa.

Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73