Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe

Zwyżki teleskopowe to maszyny przeznaczone do prac wymagających dużego zasięgu ramienia.

Maszyny te zapewniają największy wysięg boczny i wysokość roboczą. Dzięki specjalnej budowie teleskopu są wykorzystywane przy wysokich konstrukcjach oraz budynkach, gdzie konieczne jest maksymalne wychylenie w pionie. Podnośnik koszowy teleskopowy posłuży do bezpiecznej pracy nawet w ekstremalnych wysokościach – wybrane modele charakteryzują się wysokością roboczą do ok. 60 m i wysięgiem bocznym nawet do ok. 20 m, przy udźwigu ok. 450 kg, zabierając ze sobą dwie osoby, narzędzia i materiały. Oczywiście poszczególne parametry maszyn znacznie się różnią w zależności od producenta i modelu.


Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe na sprzedaż

Oferowane przez nas podnośniki teleskopowe spalinowe są wyposażone w standardzie w mocny silnik, terenowe koła, oś wahliwą i napęd 4x4.

Dzięki temu bez trudu poradzą sobie nawet na najtrudniejszym terenie. Rozsuwana oś zwiększa bezpieczeństwo pracy operatora. Jeśli poszukujesz maszyny do prac wewnątrz pomieszczeń, lepszym rozwiązaniem są bezemisyjne podnośniki teleskopowe elektryczne, które można bezpiecznie wykorzystać np. na halach magazynowych.


Podnośniki teleskopowe

Podnośnik teleskopowy na wynajem

Wynajem podnośników to doskonałe rozwiązanie podczas wykonywania okresowych prac na wysokości.

Dostępne u nas maszyny działają cicho i niezawodnie, sprawdzając się jako alternatywa dla drabin i rusztowań. Jeśli chcesz skorzystać z opcji wynajmu lub zakupić urządzenie, określ podstawowe parametry dopasowane do swoich potrzeb takie jak wysokość, szerokość, długość, wysokość robocza oraz do jakich warunków będzie potrzebna maszyna (praca wewnątrz/na zewnątrz). Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje, skorzystaj z porady naszego przedstawiciela.

FAQ

Do obsługi podestów ruchomych, a więc także podnośników teleskopowych, niezbędne są uprawnienia wydawane przez UDT.

Podesty teleskopowe są uważane za najlepsze do pracy wymagającego dużego wychylenia w pionie bez konieczności przyjeżdżania sprzętem – do ominięcia przeszkód lepsza będzie zwyżka przegubowa. Prędkość podnoszenia i opuszczania masztu jest większa w podnośniku teleskopowym.

Cena za wynajem maszyny różni się w zależności od parametrów, marki, producenta i warunków wynajmu, czasu trwania umowy. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73