Serwis podnośników

Serwis podnośników

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy serwis podnośników działający całą dobę. Aby zgłosić usterkę, wystarczy skontaktować się z naszym serwisem telefonicznie lub mailowo, a my natychmiast przyjedziemy pod wskazany adres na terenie całej Polski. Na miejscu dokonamy możliwie najszybszej diagnostyki i naprawy, a jeżeli problem okaże się poważniejszy, maszyna zostanie przetransportowana do jednego z naszych warsztatów znajdującego się w pobliżu.

Serwis podnośników Gutlift

Usługi serwisowe Gutlift

  • Nasz serwis zajmuje się profesjonalną naprawą podnośników koszowych, nożycowych, gąsienicowych i samojezdnych.
  • W swoim magazynie posiadamy części do maszyn wszystkich oferowanych producentów - takich jak NiftyLift, Easylift, Skyjack, Genie, Manitou, JLG, Dino, Omme - co znacząco skraca czas naprawy, ponieważ nie ma konieczności ich zamawiania.
  • Gwarantujemy szybkie i sprawne przeprowadzenie koniecznych napraw.
  • Korzystamy z najwyższej jakości narzędzi diagnostycznych.
  • Zakres prac serwisu obejmuje diagnozę oraz wymianę elementów i podzespołów za pomocą specjalistycznych narzędzi do naprawy elementów hydraulicznych i elektrycznych.

Dodatkowe usługi świadczone przez serwis podnośników nożycowych

Nasza firma może zająć się nie tylko serwisem podnośnika koszowego, nożycowego, gąsienicowego i samojezdnego, ale również ich niezbędną konserwacją, przeglądami odbiorczymi oraz tymi, które są wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jeżeli masz wątpliwości czy jesteśmy w stanie Ci pomóc lub z jakich dodatkowych usług Gutlift możesz skorzystać, skontaktuj się z nami. Nasz doświadczony zespół, dysponujący rozbudowanym magazynem części zamiennych i nowoczesnym zapleczem serwisowym, z pewnością przywróci sprawność Twojej maszynie.

Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73