Wynajem i sprzedaż zwyżek i podestów ruchomych – Bielsko-Biała

wynajem zwyżek bielsko

Wynajem zwyżki Bielsko-Biała

Jeżeli szukasz podestu ruchomego w Bielsku-Białej to świetnie trafiłeś! 

Podesty ruchome to urządzenia dźwigowe, które wykorzystuje się podczas prac budowlanych czy montażowych na wysokościach. Są efektywniejszą alternatywą dla tradycyjnych rusztowań, a ich zadaniem jest przenoszenie osób i towarów w pionie i w poziomie na określone miejsca pracy. Podnośniki mają kilka typów i składają się z wysięgnika oraz platformy roboczej. W ofercie Gutlift posiadamy różne modele podnośników, które sprostają potrzebom każdego przedsiębiorstwa. Świadczymy nasze usługi na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości w województwie śląskim i małopolskim. Wynajem zwyżki Bielsko-Biała w Gutlift odbywa się szybko i sprawnie z dbałością o Klienta. W naszej flocie znajdą Państwo podnośnik koszowy Bielsko-Biała, podnośnik nożycowy i wiele więcej.


Zwyżki Bielsko-Biała

Czy zakup zwyżki się opłaca?

Kupić czy wynająć zwyżkę Bielsko-Biała – oto jest pytanie.

Właściciele firm, którzy w swojej flocie nie posiadają podestu ruchomego często stają przed dylematem, czy warto kupić nową lub używaną maszynę. Ponieważ zwyżki nie należą do najtańszych zakupów, przed podjęciem decyzji warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszymi aspektami, które powinno się przemyśleć przed dokonaniem zakupu, są oczywiście budżet oraz zapotrzebowanie na taki rodzaj sprzętu w naszym przedsiębiorstwie. Jeżeli praca na wysokościach wiąże się z usługami świadczonymi przez naszą firmę, zakup zwyżki będzie jak najbardziej uzasadniony. Jeżeli jednak potrzebujemy podestu tylko do szybkiego wykonania określonych działań, a nasze przedsiębiorstwo na co dzień nie zajmuje się pracą na wysokościach, warto w tym wypadku rozważyć wynajem


Zwyżki Gliwice

Kto powinien zdecydować się na wynajem długoterminowy?

Czy wynajem długoterminowy jest bardziej opłacalny? 

Przedstawiciele wielu branż decydują się na wynajem podnośników nożycowych Bielsko-Biała i innych modeli na dłuższy lub krótszy termin, kiedy nie muszą posiadać tego rodzaju sprzęt na własność. W przedsiębiorstwach związanych z logistyką czy budownictwem, w których prace na wysokościach zdarzają się raczej sporadycznie, zakup podestu ruchomego jest nieopłacalny. W ofercie Gutlift można znaleźć sprzęty odpowiadające konkretnym potrzebom naszych Klientów. Proponujemy korzystny wynajem podnośników Bielsko-Biała, dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw.

Rodzaje maszyn dostępnych w Gutlift

Maszyny dla każdego.

W naszej ofercie znajdą Państwo zwyżki gąsienicowe, nożycowe oraz podnośniki na podestach dostępne do wynajmu długoterminowego oraz zakupu. Każdy z oferowanych przez nas sprzętów jest regularnie serwisowany i konserwowany, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas ich użytkowania. Dzięki swojemu długiemu ramieniu hydraulicznemu podnośniki koszowe świetnie sprawdzą się w pracy na dużych wysokościach oraz w wąskich przestrzeniach. Podnośniki nożycowe często wykorzystywane są do transportu osób i materiałów na określone miejsce pracy. Każdy rodzaj zwyżek dostępny w naszej ofercie znajdzie swoje zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach o różnej specyfice pracy.

Zastosowanie podestów ruchomych

Zwyżki posiadają wiele zastosowań.

Podesty ruchome posiadają dwa rodzaje napędów – spalinowy i elektryczny. Zwyżki z napędem elektrycznym z powodzeniem wykorzystuje się podczas pracy wewnątrz budynków, ponieważ nie wytwarzają spalin niebezpiecznych dla otoczenia. Z kolei maszyny z napędem spalinowym posiadają ogumienie, które lepiej sprawdza się w trudnych warunkach terenowych. Użycie podestów ruchomych można najczęściej zauważyć podczas mycia okien wysokich budynków, przycinaniu drzew i krzewów czy podczas pracy w magazynach (tutaj wykorzystuje się zwyżki z napędem elektrycznym). Zwyżek używa się również przy pracach na liniach wysokiego napięcia oraz w budownictwie, remontach i montażach. Podnośniki stosuje się również w branży reklamowej do wieszania billboardów i reklam.

FAQ

Wszystko zależy od potrzeb Klienta oraz tego, czym zajmuje się jego przedsiębiorstwo. Jeżeli dana firma często wykonuje prace na wysokościach, zakup podestu ruchomego może okazać się bardziej opłacalny i zwróci się szybciej niż w przypadku przedsiębiorstwa, które „na wysokościach” pracuje rzadko lub prawie nigdy i potrzebuje sprzęt tylko okresowo.

Przede wszystkim koszty wynajmu długoterminowego są zdecydowanie niższe niż tego krótkoterminowego. Co więcej, wynajmujący nie odpowiada za stan techniczny sprzętu, a wszystkie koszty związane z jego serwisem i naprawą pokrywa wypożyczalnia. Wynajmujący użytkuje zwyżkę tylko wtedy, kiedy tego potrzebuje, a następnie zwraca ją.

W przedsiębiorstwach wykonujących pracę na wysokościach zakup zwyżki ma swoje zalety, ponieważ posiadając sprzęt w swojej flocie, zlecenie może zostać wykonane od razu, bez konieczności transportu maszyny z wypożyczalni. Przy częstym użytkowaniu zakup zwraca się szybciej, jednak przedsiębiorstwo musi pamiętać o przeprowadzaniu koniecznych napraw, konserwacji i badań technicznych, nad czym nie trzeba się zastanawiać podczas wynajmu.

Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73