HR12L | 12.1m

Opis

Podnośnik samobieżny HeightRider 12 Low-Weight (HR12L) to jedna z najlżejszych i najbardziej wszechstronnych maszyn w swojej klasie.

Ważącą zaledwie 2540 kg maszynę (dostępna również w wersji z akumulatorem litowym 2470 kg) można przewozić na przyczepie co znacznie zmniejsza koszty transportu, a także redukuje potencjalną emisję spalin, umożliwiając przewożenie podnośnika w strefach niskiej emisji.

W maszynie HR12L został zastosowany super wydajny system zasilania akumulatorów z napędem całkowicie elektrycznym, dzięki czemu przy jednym ładowaniu można pracować dwa razy dłużej i obniżyć koszty eksploatacji.
Teleskopowy górny wysięgnik zapewnia HRL12 doskonała precyzję podczas manewrowania platformą, natomiast zwrotność podwozia sprawia, że maszyna doskonale nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań.

Dodatkowo HRL12 posiada ToughCage firmy Niftylift, oraz wielokrotnie nagradzany system bezpieczeństwa SiOPS.

Zarówno odporna na uderzenia podstawa z kompozytu / aluminium, oraz większe stalowe szyny o przekroju poprzecznym ToughCage zapewniają dodatkową wytrzymałość i trwałość.

SiOPS® zapewnia dodatkową ochronę operatora, eliminując ciągłą mimowolną pracę, natychmiast zatrzymując ruch maszyny, jeśli operator zostanie wepchnięty na konsolę sterowania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat HR12L lub jakiegokolwiek innego podnośnika na przyczepie, w tym HR12N oraz HR12 4×4, prosimy o kontakt.

Dodatkowe informacje

Wysokość robocza12.1 m
Wysięg boczny6.4 m
Wysokość platformy10.1 m
Szerokość maszyny1.79 m
Wysokość maszyny1.98 m
Długość maszyny3.97 m
Waga2540 kg
Max obciążenie kosza200 kg
Szerokość kosza1.2 m
Głębokość kosza0.85 m
Opcje zasilaniaAGM, Jedynie bateryjne, Litowe (Opcja)
Prędkość poruszania6 km/h
Pokonanie wzniesienia14°, 25%
Promień skrętu3.63 m

Diagram