SkyJack SJIII 3219

Opis

Poznaj elektryczne podnośniki nożycowe od SkyJack, który od ponad dekady jest uznawany za lidera w branży. Wykorzystasz je do prac w pomieszczeniach, gdzie ważna jest precyzja i dokładność pracy z delikatnymi materiałami. Maszyna jest doskonała do unoszenia różnych obiektów w osi pionowej przy wykorzystaniu napędu elektrycznego.

Wytrzymałe podnośniki samojezdne z udźwigiem do 227 kg

Konstrukcja podnośnika nożycowego wyróżnia się możliwością uniesienia kosza na wysokość zapewniającą wysoki komfort pracy do 7,79 m – sama platforma unosi się do wysokości 5,79 m. Jest ona otoczona barierką, dając swobodę ruchów – podest zajmuje tyle miejsca co sama platforma robocza, a podnośniki nożycowe są wytrzymałe, stabilne i zniosą duże obciążenia.

Udźwig maszyny umożliwia podnoszenie ładunku do 227 kg – materiałów, przedmiotów, a także ludzi. Podnośnik zapewnia najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych prac – krzyżujące się profile czyli tzw. nożyce mogą stanowić także bezpieczną alternatywę dla rusztowania. Podnośnik nożycowy SkyJack 3219 można wygodnie przesuwać dzięki kołom zamocowanym do podstawy, praktycznie po każdym podłożu. Dodatkowo maszyna pokonuje wzniesienia do 25% nachylenia terenu, dzięki czemu jest idealna do pracy w bardzo zróżnicowanych warunkach. 

Prosta budowa i najniższa waga w swoim segmencie - podnośnik nożycowy SkyJack 3219

Skyjack 3219 jest jednym z najlżejszych maszyn w swoim segmencie, ważąc 1557 kg. Można zastosować go na terenie obiektów wielkopowierzchniowych np. magazynu, supermarketu, zakładu produkcyjnego, by wygodnie wyłożyć towar na wysokości, podczas montowania lub konserwacji elektroniki czy klimatyzacji. Na jednej platformie roboczej o wymiarach 1,63 m na 0,66 m może znajdować się jednocześnie kilka osób.

Podnośniki samojezdne, w tym SkyJack 3219, mogą być wyposażone w wiele rodzajów akcesoriów, takich jak uchwyt do przenoszenia płyt, rur oraz wiele innych. Jeśli chcesz poznać inne maszyny lub dodatkowe elementy, koniecznie obejrzyj naszą ofertę lub skontaktuj się z nami.

Dodatkowe informacje

Wysokość robocza7.62 m
Waga1170 kg
Max obciążenie kosza249 kg
Pokonanie wzniesienia30%

Diagram

Zobacz także

SkyJack SJIII 4740
SkyJack SJIII 4740
SkyJack SJ12
SkyJack SJ12
SkyJack SJ16
SkyJack SJ16
HR12 4×4
HR12 4×4