Wynajem zwyżki Katowice

wynajem zwyżek Katowice

Wynajem zwyżki Katowice

Lepsze niż rusztowanie!

Kiedy tradycyjne rusztowania nie zdają egzaminu, warto zastanowić się nad alternatywą. Wiele przedsiębiorstw do prac na wysokościach coraz częściej wykorzystuje podesty ruchome. To rozwiązanie posiada wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności składania i rozkładania ciężkich i nieporęcznych elementów rusztowań. Zwyżka, wyposażona w wysięgnik i platformę roboczą, podjeżdża w wyznaczone miejsce, aby pracownicy mogli wykonać swoją pracę szybko i bezpiecznie. W Gutlift posiadamy różne rodzaje zwyżek, które można wykorzystać do wielu zadań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem zwyżek w Katowicach i okolicach!


Zwyżki Katowice

Znamy się na podnośnikach

Zadbamy o każdy szczegół transakcji. 

Od 20 lat zajmujemy się sprzedażą i wynajmem długoterminowym podnośników ruchomych na terenie Katowic, Bielska-Białej i innych miejscowości w województwie śląskim, małopolskim i innych. Doświadczenie, którym możemy się pochwalić, sprawia, że zaufało nam już wielu Klientów. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych zwyżek, ich wynajem i serwis. Zdajemy sobie sprawę, że do pracy na wysokościach przedsiębiorcy potrzebują niezawodnego sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo ich pracownikom. Wszystkie maszyny dostępne w naszej ofercie są sprawdzone i gwarantują najwyższą jakość pracy. Zastanawiasz się, gdzie wynająć zwyżki w mieście Katowice i okolicach? Sprawdź ofertę Gutlift! 


Zwyżki Katowice

Jaki podnośnik wybrać?

Sprawdzą się do różnych prac. 

Wybierając sprzęt odpowiedni dla naszej firmy, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakich prac będziemy go potrzebować. Wśród zwyżek dostępnych w ofercie Gutlift możemy znaleźć podesty z napędem spalinowym i elektrycznym. Ta druga najczęściej znajduje swoje zastosowanie podczas prac wewnątrz budynków. Podnośnik z silnikiem spalinowym sprawdzi się natomiast podczas prac na zewnątrz i w trudniejszych warunkach. Zwyżka może być wykorzystywana m.in. do mycia okien w wysokich i trudno dostępnych wieżowcach w dużych miastach takich jak Katowice, Kraków czy Warszawa. Podnośnik koszowy możemy spotkać też w przemyśle budowlanym oraz podczas prac montażowych np. ozdób świątecznych czy billboardów.

Zakup czy wynajem?

Wielu właścicieli firm nie wie na co się zdecydować.

Przedsiębiorcy często zastanawiają się, która opcja jest dla nich najkorzystniejsza – zakup czy wynajem długoterminowy. Na wynajem decydują się zazwyczaj właściciele, których firmy wykonują prace na wysokościach jedynie sezonowo – np. ozdabiając ulice miast czy galerie handlowe w okresie przedświątecznym – i nie posiadają sprzętu na własność lub nie posiadają potrzebnego rodzaju zwyżki. W przypadku firm, które nie wykonują prac na wysokościach, posiadanie podestu ruchomego może być zbędnym wydatkiem, który wiąże się nie tylko z samym zakupem, ale również jego utrzymaniem i konserwacją.

Wynajem podnośników dla każdego

W ofercie Gutlift Klienci z Katowic i okolic znajdą sprzęt dla siebie.

W Gutlift posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju zwyżek – gąsienicowe, nożycowe i inne. Oferujemy sprzedaż i wynajem długoterminowy sprzętu, który regularnie serwisujemy i konserwujemy, aby zapewnić jego użytkownikom bezpieczeństwo podczas pracy. Jeżeli interesują Cię podnośniki koszowe do wynajęcia w Katowicach, Tychach, Bielsku-Białej i okolicach to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

FAQ

Decyzja o zakupie lub wynajmie zwyżki zależy od indywidualnych potrzeb Klienta oraz profilu przedsiębiorstwa, które prowadzi. Do wykonania prac na wysokościach, które zdarzają się sporadycznie, korzystniejszy może okazać się wynajem długoterminowy. Koszty takiego najmu są zdecydowanie niższe niż zakup nowego czy nawet używanego podestu ruchomego.

Przedsiębiorstwa, które zajmują się wykonywaniem prac na wysokościach, powinny posiadać w swojej flocie podnośnik koszowy, który zdecydowanie ułatwi i usprawni wykonywanie powierzonych zadań. Zakup zwyżki wiąże się z dużymi kosztami, ale w ogólnym rozrachunku okazuje się korzystniejszy, jeżeli korzystamy ze sprzętu często. Jeżeli nie wiesz co będzie lepsze dla Twojej firmy, zachęcamy do kontaktu. Razem wybierzmy najlepszą z możliwych opcji.

Na rynku dostępne są różne rodzaje zwyżek. Można je podzielić np. ze względu na rodzaj napędu – na elektryczne lub spalinowe. Wśród zwyżek wyróżnia się również podnośniki samojezdne lub transportowane na podestach. Wybór podnośnika zależy od rodzaju pracy, w której będzie wykorzystywany oraz jej miejsce (zwyżki z napędem elektrycznym wykorzystuje się przede wszystkim wewnątrz budynków, natomiast podest z silnikiem spalinowym lepiej sprawdzi się w terenie). Jeżeli masz dylemat, którą zwyżkę wybrać zachęcamy do kontaktu!
Szybki kontakt

Adres

43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KOMOROWICKA 83

GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000944964
NIP: 9372597743

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9–18
Sb: 9–16

Kontakt ogólny

gutlift@gutlift.pl

Sprzedaż:

zakup@gutlift.pl

Wynajem:

wynajem@gutlift.pl

Telefon

33 813 22 73