Montaż reklam przy użyciu podnośnika koszowego


Billboardy, czyli inaczej konstrukcje reklamowe, to popularna forma marketingu, której nie zagroził rozwój internetu i reklama w social mediach. Wprost przeciwnie – tego typu promocja charakteryzuje się dużym zasięgiem. Aby jednak spełniła swoje zadanie, trzeba zadbać o całą otoczkę, w tym techniczne aspekty, czyli m.in. montaż reklam.

Przemysł związany z produkcją podnośników koszowych i zwyżek dynamicznie się rozwija w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Nasza firma GUTLIFT doskonale zdaje sobie sprawę z wymagań rynku, dlatego stawiamy na profesjonalizm, wysoką jakość i wszechstronność. Dzięki temu możemy być idealnym partnerem dla innych firm – w tym z branży reklamowej.

Wysoka jakość, czyli fundament naszej pracy

Praca na wysokościach stanowi wyzwanie, bo w grę wchodzi bezpieczeństwo pracujących, ale również precyzja wykonywanych zadań. Warto więc sięgnąć po rozwiązania, które znacznie ułatwią to zadanie.

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele maszyn, dzięki którym można szybko i sprawnie postawić konstrukcję reklamową lub zaktualizować ofertę na billboardzie.

montaz_reklam_przy_uzyciu_podnosnika_koszowego

Każdy z nich ma trochę inną specyfikę i sprawdza się w trochę innych warunkach. W końcu czegoś innego potrzebuje ekipa montująca billboard naścienny w centrum miasta, a z innych rozwiązań skorzystają osoby stawiające longboardy przy autostradach.

Skąd więc wiedzieć, który rodzaj wybrać?

Wybór zwyżki zgodny z potrzebami

Podnośniki teleskopowe, nożycowe, przegubowe – każdy typ ma swoje zastosowanie, a także zalety i ograniczenia. Niezależnie jednak od Twoich potrzeb, mamy w ofercie odpowiednią maszynę, dzięki której montaż reklam będzie szybszy i łatwiejszy.

Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe świetnie się sprawdzają, gdy dochodzi do prac na dużych wysokościach. Maszyny dysponują znacznym zasięgiem i kątem nachylenia, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do montażu billboardów i reklam na elewacjach budynków. Co więcej, ich specyficzna budowa pozwala skutecznie działać w trudniej dostępnym terenie.

Idealnym przykładem takiego urządzenia jest podnośnik samojezdny SD170 4×4 o zasięgu aż 17,1 metra i udźwigu do 200 kg. Tego typu zwyżki przekładają się na efektywność pracy, co może być niepodważalną zaletą dla wielu osób.

Podnośniki nożycowe

Inną kategorią produktów są podnośniki nożycowe, które oferują mniejszy zasięg, ale większą stabilność. O ile opisywany wyżej przykład miał ograniczone miejsce w koszu, co utrudniałoby pracę dla dwóch osób, o tyle podnośniki nożycowe są pod tym względem wygodniejsze. Warto jednak pamiętać, że tego typu rozwiązanie potrzebuje więcej miejsca, więc sprawdzi się głównie na otwartych obszarach.

Do najchętniej wykorzystywanych maszyn tego typu należą: podnośnik nożycowy samojezdny SkyJack SJIII 3226 o średnim zasięgu 9,75 metra, ale stosunkowo kompaktowych rozmiarach oraz podnośnik nożycowy samojezdny SkyJack SJ9243 RT, który może dosięgnąć na wysokość prawie 15 metrów, ale potrzebuje zdecydowanie więcej wolnej przestrzeni.

Podnośniki przegubowe

Podnośniki przegubowe to specyficzny rodzaj produktu, który odrobinę przypomina maszyny teleskopowe, ale sprawdza się szczególnie dobrze w nierównym terenie. Tego typu zwyżki zapewniają sporą elastyczność w manewrowaniu wokół przeszkód, dzięki czemu można łatwo dostać się do trudno dostępnych miejsc. Sprawdzą się więc zarówno na otwartych przestrzeniach, ale również w zatłoczonych miastach – zwłaszcza gdy trzeba się sprawnie poruszać pośród innej infrastruktury miejskiej.

montaz_reklam_urzadzenia

Kupno czy wynajem podnośników koszowych?

Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem zwyżek. Pozostaje pytanie, na którą opcję się zdecydować? Z naszego doświadczenia wynika, że osoby, które zajmują się na co dzień montażem konstrukcji reklamowej, stawiają na własny sprzęt – w takim wypadku kupno swojej zwyżki będzie strzałem w dziesiątkę.

Z drugiej strony firmy, które montują reklamy na własną rękę, jednak robią to sporadycznie, powinny raczej zainwestować w wynajem – zapewniamy również opcję wynajmu długoterminowego. W ten sposób zyskają dostęp do wysokiej jakości podnośników koszowych przy mniejszym koszcie.


Zobacz podobne

Co zawiera i czemu służy protokół odbioru maszyny?

Co zawiera i czemu służy protokół odbioru maszyny?

Każdorazowy wynajem podnośnika od profesjonalnej firmy wiąże się z konkretnymi procedurami. Zdecydowanie najważniejszy element koniecznych formalności stanowi tutaj protokół odbioru maszyny poświadczający przekazanie podnośnika danemu wykonawcy, a także dokumentujący stan techniczny pojazdu przed i po wykonaniu zlecenia. Co powinien zawierać taki dokument, kto go sporządza i wreszcie czemu dokładnie służy protokół odbioru maszyny?

Mycie elewacji przy użyciu zwyżki

Mycie elewacji przy użyciu zwyżki

Do czyszczenia i mycia elewacji powszechnie wykorzystuje się zwyżki. Zapewniają one ogromny komfort i swobodę pracy, a także gwarantują szybkie wykonanie zadania. Na czym polega mycie elewacji budynku ze zwyżki? Z jakimi problemami można się spotkać i czym kierować się przy doborze sprzętu? Wszystkie wątpliwości wyjaśniamy w poradniku.

Mycie okien w biurowcach z podnośnika - charakterystyka pracy

Mycie okien w biurowcach z podnośnika - charakterystyka pracy

Biurowce z przeszklonymi ścianami elewacyjnymi to wizytówka większości współczesnych miast. Konstrukcja przeszklenia ogranicza jednak możliwości czyszczenia szyb od wewnątrz obiektu. Mycie okien z zewnątrz wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Jakie urządzenie wybrać do mycia okien na wysokości? Na jakie parametry i zagrożenia trzeba zwrócić uwagę przy tych pracach?


powrót do listy